Dětská olympiáda

detska-olympiada-detsky-den-4Realizace Family day či sportovních her je inspirována Olympijskými hrami. Na rozdíl od her skutečných však použijeme soutěžních disciplín, při kterých si účastníci užijí především legraci a nemusí se hnát za překonáváním světových rekordů.

Celý den je provázen všemi náležitostmi, které k oympiádě patří. Účastníky čeká úvodní ceremoniál, jednotlivá soutěžní klání i slavnostní ukončení her. Nedílnou součástí je i všudypřítomný duch fair play.

Po úspěšném absolvování aktivit získají děti s rodiči medaile. Naše olympijské medaile jsou nejčastěji vyrobeny z čokolády a mohou mít na sobě "vyražené" logo společnosti.

detska-olympiada-detsky-den-1detska-olympiada-detsky-den-2detska-olympiada-detsky-den-3Pro inspiraci uvádíme některé z možných aktivit: Střelba z luku pro děti, Pohádková štafeta, Dětský triatlon, Dračí hnízdo, Spartakus v aréně, Střelba ze sportovní foukačky, Bungee running, Řecko-římský dekomlat, Závody šlapacích autíček - zábavné spojení s dopravní tématikou (významný vzdělávací přínos), Jízda zručnosti na kole (všechny děti si mohou přivést svoje kolo, které jim bude zkontrolováno, odborníci provedou drobné opravy a děti dostanou certifikát o bezpečném dopravním prostředku), Závody historických kol (dřevěné dresíny, netradiční kola), Střelba z airsoftových zbraní na terč.

Reference

Yale-detsky-den  adidas  Home Credit 150 novell erste
 teplarny  te connectivity 150  3 ikea-logo copy  airbank 150 dhl