Baby Boyard - family day pro malé i větší rytíře

baby-boyard-detsky-den-4Jedná se o pohádkový stylizovaný program vytvořený speciálně pro děti různých věkových skupin. Legenda děti zavede do dvou království. Jedno z nich zachvátil zlý čaroděj, který z něj vyhnal všechno štěstí a udělal z něj království zla. Teď si brousí zuby i na druhé království, království dobra.

V království dobra se děti učí jak být správnými rytíři a v druhém překonávají nástrahy zlého čaroděje, které na ně připravil.

Dětem v průběhu jejich putování pomáhají hodné pohádkové postavy, které jim radí, jak nástrahami projít a samozřejmě jim pomáhají také jejich rodiče. S každou zvládnutou zkouškou nebo překážkou dostanou malí rytíři razítko do svého glejtu a společnými silami se jim nakonec podaří zlého čaroděje vyhnat, dostanou královský dík a pečeť od krále.

baby-boyard-detsky-den-1baby-boyard-detsky-den-2baby-boyard-detsky-den-3

Království dobra – tréninkový tábor malých rytířů: Rytířský výcvik, Rytířský souboj, Koutek středověkého umění, Vědma, Šerm, Postav si svůj hrad.

Království zla – kraj plný nástrah, které je třeba překonat, aby malí rytíři společně vyhnali čaroděje: Nenajezená příšera, Mapa pana Bystrozrakého, Kouzelný brk, Útěk z vězení, Lov štěstí, Naděje tě provede temnotou.

Reference

Yale-detsky-den  adidas  Home Credit 150 novell erste
 teplarny  te connectivity 150  3 ikea-logo copy  airbank 150 dhl